Strona przedstawia kandytata na ołtarze o. Józefa ANDRASZA (1891-1963), jezuitę - kierownika duchowego św. s. Faustyny Kowalskiej
Strona prowadzona przez oo. Jezutów

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.

kliknij, aby powiększyć

    Mija 100 lat od czasu kiedy w Nowym Sączu studiował filozofię Adolf Hyła. Studiów jezuickich nie ukończył. Formacja, studia, nie poszły na marne. Widać to po latach, kiedy obraz jego autorstwa - Jezu Ufam Tobie jest najpopularniejszym obrazem Zbawiciela na świecie.
Mniej znanym dziełem Hyły jest obraz Promieniującej Duszy Jezusa. Namalowany według wizji matki Pauli Tajber ZDCH możemy tej jesieni kontemplować Go w czasie naszego wspólnego pielgrzymowania do Siedlca pod Krakowem. Tam też wysłuchany konferencji siostry dr Bogny Mlynarz ZDCH która przybliży nam, w znacznej mierze, mistyczny charyzmat Zgromadzenia Duszy Chrystusa. Matka założycielka Paula wypowiedziała kiedyś proroctwo że odnowa Polski przyjdzie przez kult dla Najświętszej Duszy Chrystusa ( Adoracja IHS, Eucharystia) . Jest coraz więcej miejsc w Polsce z Wieczystą Adoracją IHS, nabożeństw uwielbieniowyh z wystawieniem IHS. Statystyki pokazują że wrastają liczby communicantes podczas Mszy św.
    Wcześniej pomodlimy się wspólnie przy grobie ojca Andrasza na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie. Osoby modlące się o świętość kapłanów przez jego wstawiennictwo skorzystają w tym dniu z formacji prowadzonej przez krajowego duszpasterza ruchu modlitwy za kapłanów
ks. dr Bogusława Nagela.
Centrum pielgrzymki będzie udział w Mszy św. Celebrowanej przez ks. Kardynała Stanisława Dziwisza.

MODLITWA o uproszenie łaski


Modlitwa o beatyfikację o. Józefa Andrasza

Molitva za milostМолитва о пощаде

 

 

Rekolekcje w drodze do Medziugorie

kliknij, aby powiększyc

Apostolat Margaretka

blankiet Margaretka
Informacje o Apostolacie Margaretka

Publikacje

Książka do nabycia w Wydawnictwie WAM

Historia spisana przez spowiednika s. Faustyny

Poświęć się Sercu Bożemu. Zarzuty przeciw częstej Komunii świętej.

Biografii św. Faustyny Kowalskiej, napisana przez o. Józefa Andrasza SI.

Nowy Sącz: tablica pamiątkowa

Inni piszą o o. Andraszu:

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com