Strona przedstawia kandytata na ołtarze o. Józefa ANDRASZA (1891-1963), jezuitę - kierownika duchowego św. s. Faustyny Kowalskiej
Strona prowadzona przez oo. Jezutów z Nowego Sącza

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.

kliknij, aby powiększyć

    Mija 100 lat od czasu kiedy w Nowym Sączu studiował filozofię Adolf Hyła. Studiów jezuickich nie ukończył. Formacja, studia, nie poszły na marne. Widać to po latach, kiedy obraz jego autorstwa - Jezu Ufam Tobie jest najpopularniejszym obrazem Zbawiciela na świecie.
Mniej znanym dziełem Hyły jest obraz Promieniującej Duszy Jezusa. Namalowany według wizji matki Pauli Tajber ZDCH możemy tej jesieni kontemplować Go w czasie naszego wspólnego pielgrzymowania do Siedlca pod Krakowem. Tam też wysłuchany konferencji siostry dr Bogny Mlynarz ZDCH która przybliży nam, w znacznej mierze, mistyczny charyzmat Zgromadzenia Duszy Chrystusa. Matka założycielka Paula wypowiedziała kiedyś proroctwo że odnowa Polski przyjdzie przez kult dla Najświętszej Duszy Chrystusa ( Adoracja IHS, Eucharystia) . Jest coraz więcej miejsc w Polsce z Wieczystą Adoracją IHS, nabożeństw uwielbieniowyh z wystawieniem IHS. Statystyki pokazują że wrastają liczby communicantes podczas Mszy św.
    Wcześniej pomodlimy się wspólnie przy grobie ojca Andrasza na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie. Osoby modlące się o świętość kapłanów przez jego wstawiennictwo skorzystają w tym dniu z formacji prowadzonej przez krajowego duszpasterza ruchu modlitwy za kapłanów
ks. dr Bogusława Nagela.
Centrum pielgrzymki będzie udział w Mszy św. Celebrowanej przez ks. Kardynała Stanisława Dziwisza.

MODLITWA o uproszenie łaski


Modlitwa o beatyfikację o. Józefa Andrasza

Molitva za milostМолитва о пощаде

 

 

Rekolekcje w drodze do Medziugorie

kliknij, aby powiększyc

Apostolat Margaretka

blankiet Margaretka
Informacje o Apostolacie Margaretka

Publikacje

Książka do nabycia w Wydawnictwie WAM

Historia spisana przez spowiednika s. Faustyny

Poświęć się Sercu Bożemu. Zarzuty przeciw częstej Komunii świętej.

Biografii św. Faustyny Kowalskiej, napisana przez o. Józefa Andrasza SI.

Nowy Sącz: tablica pamiątkowa

Inni piszą o o. Andraszu:

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com